Джуган назвала Ботнара “ідіотом” і планує звільнитися: У Черкасах зі скандалом завершилось засідання виконкому (фото, відео)

20 березня 2019, 13:21

Джуган назвала Ботнара "ідіотом" і планує звільнитися: У Черкасах зі скандалом завершилось засідання виконкому (фото, відео)

Після ухвалення змін до міського бюджету на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради між заступником міського голови Черкас Юрієм Ботнаром та директором департаменту фінансової політики Наталією Джуган виникла чергова суперечка. В ході словесної перепалки чиновниця назвала Ботнара "ідіотом" і покинула залу засідань.  Відреагувавши на це міський голова доручив провести службову перевірку щодо коректності висловлювань Джуган та застосувати до неї заходи дисциплінарного впливу.

Конфлікт між посадовцями міської ради розгорівся через не погоджені із розпорядниками коштів пропозиції, які на засіданні виконкому винесли з голосу заступники міського голови.

Наталія Джуган звернула увагу присутніх, що порядок погодження внесених змін до бюджету має відбуватися чітко згідно з вимогами бюджетного законодавства, а не в "ручному режимі".

- Ви почитайте Бюджетний кодекс і робіть так, як того вимагає процедура. Читайте закон, а тоді обіймайте посаду. Я, може, піду сьогодні, бо з такими ідіотами працювати складно, - відреагувала на коментарі Ботнара пані Наталія і покинула залу засідань.

Джуган назвала Ботнара "ідіотом" і планує звільнитися: У Черкасах зі скандалом завершилось засідання виконкому (фото, відео)

У відповідь на зауваження чиновниці заступник міського голови Юрій Ботнар звернувся до присутнього в залі міського голови Анатолія Бондаренка та попросив у нього вжити заходів щодо висловлювань Наталії Володимирівни.

- Вона (Наталія Джуган - ред.) мене щойно ідіотом назвала. Я прошу накласти дисциплінарне стягнення на цю посадову особу і розглянути питання взагалі про доцільність перебування цієї людини на займаній посаді. Вона вводить нас в оману, - емоційно повідомив міському голові Юрій Ботнар.

Джуган назвала Ботнара "ідіотом" і планує звільнитися: У Черкасах зі скандалом завершилось засідання виконкому (фото, відео)

Анатолій Бондаренко, який не втручався у публічну суперечку між чиновниками, дав вказівку керівнику юридичного департаменту ЧМР Гончару провести службове розслідування, опитавши учасників конфлікту та очевидців події та прийняти відповідні рішення дисциплінарного впливу.

У коментарі "Про все" Наталія Джуган повідомила, що має намір прямо сьогодні написати заяву на ім'я міського голови Черкас з проханням звільнити її із займаної посади за згодою сторін.

- Я вже понад 30 років на посаді вчу розпорядників коштів виконувати вимоги Закону України "Про місцеве самоврядування" і Бюджетного кодексу, де чітко передбачена процедура формування бюджету.  Ми зараз маємо те, що розпорядники коштів в останній момент побачили зміни, після того, як вони були проголосовані. Так не може бути, що півроку працює весь виконком і розпорядники на одні об'єкти, а потім "з голосу" вноситься абсолютно новий формат бюджету. Так бюджет не формується, - повідомила Наталія Володимирівна. - Я планую сьогодні написати заяву на звільнення за згодою сторін. Зараз піду до міського голови говорити про це і думаю піду звідси.

Читайте також: “Нереальні доходи”. У Черкасах ухвалили бюджет розвитку на 2019 рік та Скандал у дитячій поліклініці: неочікуваний візит мера Черкас до медзакладу завершився службовим розслідуванням.

 

Коментарі

Черкащанка сказав:

А от такому “іді…ту” пан мер призначив премію в 300 000 гривень! “Бідненький”, йому не сподобався вислів пані Джуган! А якщо це – правда, про яку замовчують, але кажуть поза спиною у кулуарах? Диму без вогню не буває.

Володимир Несосюра сказав:

Нехай Ботнар принесе довідку із відповідного медичного закладу, що він дійсно психічно здоровий 🙂

Скептик сказав:

Ще більше переконуюсь- який Ботнар де..л.

Юлія С. сказав:

Джуган права, це очевидно: той, хто знає бюджетне законодавство не може не погодитись. Жінка зірвалася на емоціях, бо така ситуація вже не вперше. Якщо пам’ятаєте, Черкаси стало останнім містом, яке так пізно прийняло бюджет! А зауваження Джуган про “ХЕ-місце” позаминулого року …
Я особисто стикалася з абсурдністю рішень, прийнятих “з голосу”: в результаті їх проблематично реалізовувати. Приклад – протокольне доручення до бюджету на 2018 рік від 29 січня: із 4-х доручень на галузь “Освіта” вдалося реалізувати лише 2, і ті на 50%. А Ботнар спровокував жінку і, як кажуть діти “він перший почав!”. Міг би і порядніше себе повести, зважаючи на те, що він – чоловік, та ще й набагато молодший …

Вгору