Засідання у справі Кузьмінської знову перенесли

22 жовтня 2019, 14:30

Засідання у справі Кузьмінської знову перенесли

Судовий розгляд справи ексочільниці
"Черкасиобленерго" Світлани Кузьмінської перенесли на 4 листопада.
Таку ухвалу винесли судді Придніпровського районного суду під час засідання 21
жовтня.

Тоді мало початися
вивчення документів, втім прокурор їх не підготував через завантаження іншими
розглядами й пообіцяв зробити це до наступного засідання.

Нагадаємо, ПАТ «Черкасиобленерго» вимагає від Кузьмінської компенсації спричиненої шкоди у розмірі більше ста мільйонів гривень лише за продаж гідроелектростанції. Є ще й інші оборудки з боргами, які оцінюють мільярдами гривень. Якщо провину ексочільниці доведуть, то їй загрожує до 12 років позбавлення волі й задоволення позову на суму 139 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексочільниця «Черкасиобленерго» відмовилася від власного клопотання

На початку засідання прокурор зачитав обвинувальний акт, а Світлана Кузьмінська відповіла, що все розуміє, проте провини не визнає. Далі суд почне вивчати докази її провини.

Засідання у справі Кузьмінської знову перенесли

- Сподіваємося, що за рік суд винесе вирок,  якщо Кузьмінська не почне процес затягування. У неї є адвокат, який точно перефотографував усі документи, який усе знає і може їх читати вдома, але замість цього, адвокат ходить до прокурора і читає у нього документи. Потім Кузьмінська на суді заявляє, що її захисник може ознайомлюватися лише із двома томами на день, тобто йому потрібен час. І замість року справа може затягнутися на два і на три роки, - пояснює адвокат Денис Ципін.

За його словами, від «Черкасиобленерго» уже було клопотання про обрання Кузьмінській запобіжного заходу. Це б пришвидшило розгляд справи, адже вона сама була б зацікавлена у завершенні процесу.

- Утім прокурор не виносить це питання навіть у зал суду, хоча ми вже довели, що Кузьмінська зловживала своїми правами, виписувала лікарняні листи безпідставно тощо, - коментує Ципін.

Засідання у справі Кузьмінської знову перенесли

Десятки працівників, які ходять на кожне судове засідання запевняють, що про деякі обставини справи і вчинки Кузьмінської вони дізнаються під час зачитування обвинувального акту прокурора.

- Виявляється, що коли була невиплата зарплати ми не знали, що насправді кошти виводилися на інші фірми. Я не хочу, щоб Кузьмінська виставила свої дії законними і впевнений, що колектив не піде працювати під її керівництвом, - каже директор Черкаського міського РЕМу Юрій Батурін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору