Ексочільниця «Черкасиобленерго» відмовилася від власного клопотання

15 жовтня 2019, 11:50

Фото: Про все

Соснівський районний суд сьогодні, 15 жовтня, виніс ухвалу про залишення без розгляду клопотання колишньої очільниці акціонерного товариства «Черкасиобленерго»  Світлани Кузьмінської про скасування арешту на майно.

Про це прохав її адвокат, і сторона захисту погодилася.

"Цілком можливо, що Кузьмінська подаватиме ще одне аналогічне клопотання, оскільки ми бачили у судовому засіданні, що заявник хоче розгляду подібного клопотання без виклику сторін-учасників. Поки мені важко сказати для чого це робиться, можу припустити, що заявник бажає, аби суд розглядав клопотання без представників «Черкасиобленерго», щоб вони не могли висловити свою думку", - каже керівник юридичного відділу ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Овсієнко.

Фото: Про все

Нагадаємо, ПАТ «Черкасиобленерго» вимагає від Кузьмінської компенсації спричиненої шкоди у розмірі більше ста тисяч гривень лише за продаж гідроелектростанції. Є ще й інші оборудки з боргами, які оцінюють мільярдами гривень.

Голова профспілкового комітету ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний запевняє, що колектив підприємства  обурений будь-якими діями, що виконуються для повернення попереднього керівництва.

Фото: Про все

"Ми не хочемо повернення невиплат зарплат і занепаду виробництва, тому й ходимо на судові засідання та виступаємо проти повернення Кузьмінської на посаду очільниці «Черкасиобленерго». Ми досі не вирішили деякі проблеми, спричинені фінансовою кризою 2016-2018 років, тому можемо сказати, що трудовий колектив не стоятиме осторонь цієї ситуації", - заявив Олександр Чорний.

Читайте також: «Не дамо Кузьмінській знову нашкодити підприємству»: черкаські енергетики прийшли під суд

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору