Черкащан просять допомогти маленькому Макарчику одужати

22 жовтня 2019, 15:03

На сьогоднішній день вдалося зібрати 3737 гривень. Але лікування неможливо розпочати, поки не збереться хоча б мінімальна сума.

Небайдужих черкащан просять подарувати малюкові шанс на здорове дитинство. Макарчику 1 рік і 8 місяців, у нього імунологічне захворювання: транзиторна гіпогамаглобулінемія.

Це не смертельно, але неприємна річ, через яку дитині доводиться частіше хворіти, ніж жити звичайним життям. Отити, запалення, бронхіти, ГРЗ, ангіни - загалом, усе, що може бути викликано вірусами і бактеріями, він "хапає" на льоту. Простими словами - в дитини погано працює імунітет. Крім цього, у нього ще є супутні захворювання: змішана бівентрикулярна гідроцефалія, атопічний дерматит.

Для того, щоб піднімати імуноглобуліни, Макарчикові потрібні дороговартісні препарати. За словами мами хлопчика Валентини Полин, у місяць на лікування йде 30 000 грн.

"Ми постійно здаємо дорогі імунологічні аналізи, для того щоб тримати показники на контролі. Наша сім'я за півтора року вичерпала всі запаси, тому звертаємося до добрих людей. Дуже просимо допомоги, будемо вдячні за кожну гривню", - пише вона.

Реквізити карти для допомоги:
5168742607056235
Одержувач Полин Валентина

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору