Запіканка, котлети, розсольник, – Бондаренко «зняв пробу» з дитячого обіду

26 листопада 2015, 12:01

17_24

Дитячий садочок №5 відвідав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із депутатом Черкаської міськради Станіславом Лукиричем, інформує прес-служба Черкаської мерії.

Два тижні тому в цей садочок нарешті привезли нову плиту, а вчора - промислову м’ясорубку. Виділення з міського бюджету коштів на придбання цієї техніки Станіслав Лукирич добивався майже рік. Переконатися в тому, що тепер кухня садочку запрацює краще та швидше, а також поцікавитися, чим годують дітей у черкаських дитячих садочках, приїхав і новообраний міський голова Черкас, якому заодно ще й випала нагода «зняти пробу» з дитячого обіду. За словами Анатолія Бондаренка, враження від запіканки, котлет і розсольника в нього залишилося гарне. Однак проблема недофінансування садочків і шкіл дає знати про себе регулярно. Тому сьогодні під час брифінгу Анатолій Бондаренко заявив про конкретний намір фінансово підтримати дошкільні та шкільні заклади освіти.

«Перше рішення виконкому було виділити по 50 тисяч гривень кожній черкаській школі на дрібні потреби, як от крейда, інвентар тощо, - розповів міський голова. – Звісно, цих коштів не достатньо. Але, сподіваюся, вони бодай трохи допоможуть нашим учителям не відчувати себе прохачами, а батькам – зменшити витрати на школу. Те ж стосується і дитячих садочків. Незалежно від того, має округ свого представника у міськраді чи ні (а такі є) кожен дитячий садочок отримає фінансування залежно від потреб», - запевнив Анатолій Васильович.

Поділитись

Коментарі

Елена сказав:

Когда заходят на кухню, снимают верхнюю одежду и одевают шапочку и халат! Или в Лысянке и так “сходило”? Элементарные правила санитарии! Разве не так? А дома по кухне тоже в куртках ходят?

Вгору