Замковий узвіз у Черкасах таки забудують, – ЗМІ

28 жовтня 2021, 20:32

Черкаська міська рада видала містобудівні умови та обмеження на забудову ділянки за адресою Гагаріна, 60, а саме під Замковою горою, пише "18000".

Про це виданню стало відомо з власних джерел. Інформацію також підтвердив профільний заступник міського голови Віктор Беззубенко.

Документи видані будівельній компанії “Надія”, що є суборендарем земельної ділянки. Згідно з заявою, поданної забудовником, на цій ділянці має бути збудовано чотири багатоповерхівки, одна з яких на вісім поверхів.

Зі слів дотичних до компанії забудовника депутатів, зокрема Нарека Казаряна, який є родичем власника компанії “Надія”, така будівля нібито не заважатиме огляду зі скверу імені Богдана Хмельницького. Водночас забудовники так і не надали візуалізацію проєкту, який показує розміщення саме восьмиповерхового будинку в тому місці. На всіх раніше наданих візуальних матеріалах зображені чотири п’ятиповерхівки. 

Раніше міський голова Анатолій Бондаренко заявляв про те, що відповідна висотна забудова буде можлива тільки після проведення громадських слухань. Крім того, про це заявляли депутати Черкаської міської ради, які раніше голосували за зміну цільового призначення сусідніх земельних ділянок. Завдяки діям чиновників і результатам голосування забудовник зможе забудувати весь Замковий узвіз житловою забудовою. 

Після отримання МУО забудовник зможе розпочати офіційно виготовлення проєктної документації на забудову.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору