Залишений на пішохідному переході в Черкасах автомобіль евакуювала поліція (фото)

26 січня 2018, 23:07

Фото: Лариса Перевізник/Фейсбук

На автівку "Деу Ланос", припарковану на пішохідному переході в мікрорайоні "Митниця", поскаржилася у соцмережі черкащанка Лариса Перевізник. За словами жінки, автомобіль простояв там чотири дні, а власник так і не з’явився, vikka.ua.

На повідомлення відреагувала речниця Управління патрульної поліції в Черкаській області Зоя Вовк.

"Оскільки автомобіль був залишений без нагляду та припаркований в зоні дії пішохідного переходу, це суттєво заважало іншим учасникам дорожнього руху, а саме – безпечно переходити дорогу. Про це патрульні поліцейські відібрали пояснення у свідків та евакуювали Daewoo Lanos на штрафмайданчик", – повідомила речниця УПП.

За її словами, власника транспортного засобу встановлено, порушник буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

 

Олена сказав:

А що, якби ця Лариса Перевізник не подзвонила у поліцію, то цей Ланос і досі стояв би на тому місці?

Володимир сказав:

Звісно що так би і стояло- поліція безініціативна,непрофесійна,недієздатна,понабирали ПТУшників і двієчників які не хочуть працювати і саме головне нічого не вміють

Гард сказав:

Так, доречно б отримати публічну відповідь поліціі.

Гард сказав:

А захаращені будками і прилавками перехрестя ц.ринку поліцаі теж недобачають ?

Черкащанка сказав:

Мабуть, хтось “кришує”, бо біля Дома дитячої творчості їм торгувати заборонили, так вони пересунулися до магазину ЧПК – там і шаурма, і “Козачок” якийсь примкнув. Плиточкою заслали, столики поставили..”Годувальники”…Поліція буде діяти, коли команда “зверху” надійде. А якщо не чіпають – до мера.

Вгору