Закупку амуніції для військових блокують чиновники мерії, – депутат

31 жовтня 2014, 10:50

960-0

Відбулося чергове засідання депутатської комісії, яка займається закупкою амуніції для військових, що нині служать в зоні АТО. Кошти на придбання екіпіровки виділи в міському бюджеті. Загалом на потреби військових мало піти 1,6 млн. грн. Під час засідання комісії з’ясували, що закупівлю деяких видів амуніції блокують чиновники мерії.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

- Комісія разом з військовими визначила, що і скільки закуповувати. З понеділка у одного з керівників департаменту лежать документи на підпису для придбання шоломів. Він їх не підписує, мотивуючи тим, щоб, мовляв, військові подали списки особисто на його імя. У той час як у міськвиконкомі лежать п’ять  звернень від черкаських частин, які потребують шоломів. На жаль, у чиновників знаходяться причини, щоб не підписувати документи. У п’ятницю ми мали намір поїхати і забрати першу партію, щоб відправити амуніцію через військкомат в військові частини, - розповів голова депутатської комісії Руслан Зоря.

Він зазначив, що чотири департаменти за рішенням міської ради повинні були б закупити шоломи. Однак відбувається саботаж на рівні деяких департаментів, переконаний Руслан Зоря.  Приміром,юрист одного з департаментів дав письмову відповідь, що вони не можуть провести процедуру закупівлі, бо їм потрібні додаткові документи про розмитнення шоломів. Така позиція чиновників обурила депутата. Адже шоломи закуповуються не в Ізраїлі у виробника, а вже в українського постачальника, який їх давно привіз і розмитнив. Український постачальник має усі офіційні документи, дозволи і сертифікати про відстріл касок.

За словами Руслана Зорі, на засіданні комісії було вирішено відмовитися від закупівлі тепловізорів. Бо вітчизняний виробник цього обладнання заявив, що отримав держзамовлення і виготовити тепловізори для Черкас зможе лише через кілька місяців. Тож комісія ухвалила рішення за пропозицією військових скерувати вивільнені кошти на придбання додаткових навігаторів, шоломів і генераторів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору