Закони, ухвалені за підтримки “Слуги народу”, увійдуть в історію парламентаризму країни

23 липня 2020, 18:25

22 липня відбувся публічний звіт народних депутатів України від політичної партії „Слуга народу“. Зустріч депутатів мажоритарників та списочників з черкаськими медіа проходила в конференц-залі готелю „Перлина“. Обранці прозвітувались за підсумками першого року роботи у парламенті за трьома критеріями — робота на округах, у відповідних комітетах Верховної Ради та законотворча діяльність. Загалом народними депутатами від Черкащини протягом року було проведено 7048 зустрічей з виборцямями, 7796 особистих прийомів, розглянуто народними обранцями 104061 звернення черкащан до громадських приймалень „Слуги народу“.

Участь у прес-конференції взяли голова Черкаського обласного осередку партії „Слуга народу“ Олександр Завітневич, депутат по 194 округу - Любов Шпак, по 195 округу - Олег Арсенюк, по 196 округу - Андрій Стріхарський, по 197 округу - Олександр Скічко, по 199 округу - Сергій Нагорняк та заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Роксолана Підласа.

Слід визнати, що депутатській команді реально вдалося втілити в життя низку передвиборчих обіцянок, зміцнити довіру виборців та зрушити з місця проблемні питання, що хвилювали мешканців області протягом багатьох років.

У перших рядках рейтингу запитів виборців, на які звернули увагу народні депутати, — проблеми сфери ЖКГ, ремонт доріг та обмеження руху великогабаритного транспорту, правовий та соціальний якість медичного обслуговування, екологія та комунальні тарифи.

— У 2019 році відбулася справжня електоральна революція. Абсолютно нова політична сила вперше в історії незалежної України викорінила з влади усі старі політсили, представлені там протягом десятиліть, — підкреслив очільник обласного осередку партії „Слуга народу“ Олександр Завітневич. — Головним підсумком року для нас є і те, що партія „Слуга народу“ не зрадила свого виборця.

Олександр Михайлович розповів про законодавчі акти, які було ухвалено в оборонній сфері та за його безпосередньої участі під час роботи у відповідному комітеті ВР. Ці документи мають врегульовувати юридичні права українських військовослужбовців, захистити українського виробника, а головне — закріпити за Україною статус партнера з розширеними можливостями НАТО.

Член комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Стріхарський підкреслив, що ті закони, які нині приймаються за підтримки фракції „Слуга народу“ у ВР, однозначно увійдуть в історію парламентаризму нашої країни.

Нардепи від політичної партії „Слуга народу“ прозвітували про низку добрих справ, реалізованих ними на їхніх округах. Але найактуальнішим, на їхню думку, залишається питання стану доріг. Тож, кожен із обранців лобіював у вищих ешелонах влади саме це питання та домогався спрямування коштів на вирішення проблеми роками неремонтованих доріг в округах. Зокрема, разом із однопартійцями цією проблемою протягом року переймався народний депутат України Олег Арсенюк.

— Процес ремонту доріг на Черкащині нарешті розпочався та нині активно триває на окрузі. Наразі в Чигиринському та найпроблемнішому Драбівському районах. Наприклад, ремонт дороги загального користування державного значення Драбів-Золотоноша, яка проходить через село Великий Хутір. Ремонт відбувається на площі майже 8 тисяч квадратних метрів. Проблему стану доріг в окрузі я неодноразово порушував на засіданнях комітету, спілкувався з керівництвом ОДА та службою автомобільних доріг. І можу з впевненістю констатувати, що проблему нарешті зрушено з місця не без кропіткого втручання депутатів від „Слуги народу“, — акцентував Олег Олексійович.

Найважливішим назвав питання ремонту доріг в регіоні і народний депутат Олександр Скічко, якого називають одним із ймовірних кандидатів на участь у виборах черкаського міського голови.

— Під час передвиборчої кампанії це питання було головним від людей. Про багаторічну проблему свідчить і саме фінансування, — звернув увагу Олександр Олександрович. — За 10 років у Черкаській області було прокладено лише 192 км доріг. Цього року ми плануємо ввести в експлуатацію 242 км. Це значно більше, ніж за останнє десятиліття. І цей пріоритет в роботі залишиться головним і надалі.

Поділитись

Коментарі

Вгору