Забуті вдома документи більше не проблема – відтепер водії Черкащини можуть пред’явити посвідчення онлайн

06 лютого 2020, 15:32

Посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу відсьогодні можна пред’явити в “ДіЯ“.

Наразі застосунок “ДіЯ” доступний для кожного водія й за допомогою нього можна верифікувати документи водія онлайн. Для цього достатньо лише декількох кліків на вашому смартфоні. Заповнивши пару полів та завантаживши фотографії документу, можна верифікувати посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, а також замовити посвідчення водія онлайн.

Тепер, коли вас зупинили поліцейські, достатньо пред'явити їм не пластикові або паперові документи, які, продовжують залишатися чинними, а їхню електронну версію. Поліцейські перевірятимуть наявність інформації про них в базі даних.

Для поліції важливо перевірити саме право на керування транспортним засобом, а не наявність фізичного бланку посвідчення водія.

Кожен патрульний екіпаж забезпечений планшетом і за допомогою нього зможе перевірити дані, від сканувавши QR-код, так і просто по базі.

Наступним кроком буде реалізація цифрової версії полісу автоцивілки також у “ДіЯ“, щоб практично всі документи водія могли бути в одному застосунку.

Про це повідомляє Патрульна поліція Черкаської області з покликанням на Олексія Білошицького.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору