На Черкащині діти змушені ходити до школи аварійним мостом (фото)

06 лютого 2020, 15:05

Фото тематичне

30 січня у Вишнополі, що на Тальнівщині, у центрі села по вул. Шевченка провалився міст. Посередині утворилася яма площею у понад чверть квадратного метра.

Сільський голова Тетяна Гудзенко каже, що він був пошкоджений ще восени під час негоди. Вже тоді приїжджали різноманітні служби, фотографували.

За словами Тетяни Іванівни цим містком діти зазвичай йдуть до школи, навіть зараз. У яму напхали гілок та обв’язали червоними стрічками.

– Там панелі посунулися. Відремонтувати – не так просто, потрібна спеціальна техніка. Це не просто засипати 2 відра щебеню і закидати цементом. Якби так, то питання б і не стояло. Лізти туди страшно: нікого не пошлю й сама туди не полізу. Хвилююся, щоб ніхто не провалився. Ця дорога – не комунального значення, належить до дороги М-16. Про ситуацію, що склалась, ми повідомили у відповідні організації, знають про це і в ДП «Служба автомобільних доріг в Черкаській області». 30 січня приїжджали інспектори, фотографували, складали акти. Телефонували до Сергія Копернака, старшого інспектора з питань цивільного захисту та оборонної роботи РДА. Сергій Олексійович мені пояснював, що 4 числа має відбутися тендер, треба пройти відповідну процедуру. Ремонту раніше 15-го лютого, мабуть, і не буде, - зазначає сільський голова.

Про це повідомляють "Вісті Черкащини"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору