За вимагання неправомірної вигоди від студента затримано завідувача кафедри одного з черкаських вишів

13 березня 2018, 17:48

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Сьогодні прокуратурою спільно з Управлінням Служби Безпеки України в Черкаській області та Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито завідувача кафедри одного з вищих навчальних закладів, яка вимагала від студента грошові кошти за сприяння у складанні екзаменаційної сесії.

Особу затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо під час одержання обумовлених коштів у приміщенні навчального закладу.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

 За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

подгар сказав:

Може знову в ЧІПБ?? Скільки вже можна? Дай Бог щоб не там..

микола сказав:

Та ні в Чіпб не може,там завідувачки чесні,на таке не здатні. Там хлопці рулять,дівчат не підпускають..

Правда сказав:

Думаю це Єфіменко із ЯСС у ЧНУ імені. Богдана Хмельницького.

Лев сказав:

Думать можеш що завгодно, але відповідати будеш за Законом .
Стаття 151-1 Кримінального кодексу. Наклеп.
1.Наклеп, тобто умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи, –
карається штрафом розміром до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами до 1 року.
2. Наклеп у публічному творі, в засобах масової інформації, або вчинений раніше особою (за це правопорушення) та наклеп в Інтернет, –
карається штрафом в розмірі від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами строком від 150 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 1 року.
3. Наклеп, поєднаний з обвинуваченням у вчиненні тяжкого чи особливо тяжкого злочину, –
карається виправними роботами строком від 1 до 2 років або обмеженням волі на строк до 2 років.

Вгору