Шполянські активісти засудили дії поліції під час розгону наметового містечка в Києві (фото)

13 березня 2018, 18:20

У Шполі громадські активісти та учасники АТО підтримали всеукраїнський флешмоб проти поліції, співробітники якої 3 березня жорстоко розігнали наметове містечко біля Верховної Ради України.

Ініціатором цього заходу став сільський голова села Товмач Шполянського району Сергій Коваль.

- На початку березня перед Верховною Радою поліція жорстоко побила наших товаришів, учасників АТО. Вони ставили їх на коліна, всіляко знущались. Багато людей потрапило до лікарні, - каже активіст. – Не підтримати їх ми не можемо. Адже сьогодні їх, а завтра нас таким же чином ставитимуть на коліна. Більше скажу – навіть «зеків» не ставлять на коліна. А тут хлопці своє життя клали за Україну, а з ними так повелись.

Учасники акції впевнені, що такі дії поліції є перевищенням владних повноважень. За їхніми словами, такі дії правоохоронців вкрай нагадують поведінку «беркута» зразка зими 2013-2014 років.

- Фактично зараз повертаються ті «регіонали». Хлопці загинули на Майдані, а нічого не змінилось. Ми таким чином хочемо засудити дії поліції, Авакова, Президента, які не змогли цивілізованим шляхом вирішити ситуацію, - пояснює мету акції Сергій Коваль.

Поділитись

Коментарі

Алла Литвин сказав:

Цей горе – патіот любитель селфі вже дістав всіх своїми популіськими фотосесіями. Нехай виступить проти горілчаного бізнесу який він як голова села курірує в Товмачі. Як цей д… уже всіх дістав своїм дешевим популізмом. Як повія яка перебігала по всіх політичних партіях де більше дадуть туди й біжить.

Вгору