За вихідні рятувальники Черкащини ліквідували 24 пожежі сухої рослинності (фото)

07 квітня 2020, 17:04

Пожежно-рятувальні підрозділи продовжують боротьбу із пожежами сухої рослинності. Лише за два дні, в області було ліквідовано 24 таких загорання.

Найбільш маштабні пожежі сталися у Черкаському районі.

Так, в х межах Свидівської сільської ради, пожежа сухої рослинності швидко поширилася на площу у 4,5 га. За попередніми даними, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

В межах Сагунівської сільської ради, вогонь ще до прибуття пожежних підрозділів встиг поширитися сухою рослинністю на площу 5 гектарів. Боротьба з вогнем тривала понад годину. За попередніми даними, причиною пожежі стала необережність під час куріння.

Не менш масштабна пожежа виникла у селі Ступичне, Катеринопільського району. Боротьба катеринопільських рятувальників з вогнем, що охопив суху рослинність та очерет на площі 4,8 га тривала пів години.

У селі Воронинці, Чорнобаївського району пожежа охопила лісову підстилку на території КП “Чорнобайліс”. На загал, вогнем знищено лісову підстилку на площі у 2 гектари.

Також, вихідними пожежі сухої трави та сміття були ліквідовані пожежно-рятувальними підрозділами у Городищенському, Жашківському, Чорнобаївському, Драбівському, Маньківському та Тальнівському районах.

Ще у 9 випадках необережність у поводженні із вогнем під час спалювання сміття призвела до загорання будинків та надвірних споруд, які опинилися в зоні дії вогню.

Загальна площа пожеж, які були ліквідовані в області за вихідні склала понад 40 гектарів.

За інформацією із пресслужби УДСНС України в Черкаській області

Коментарі

Вгору