За вихідні патрульні оштрафували сімох мисливців напідпитку (відео)

13 серпня 2018, 08:55

У Черкасах відкрився сезон полювання. На водоймах контроль за діяльністю мисливців здійснюють водна поліція, Укртрансбезпека та охоронці мисливських угідь. Інспектори перевіряють чи є у мисливців всі необхідні дозволи, зброю та водний транспорт. 

Окрім озброєних, поліціянти перевіряють і кермувальників маломірних суден на стан алкогольного сп`яніння, бо часто, піддавшись традиціям, водії нехтують правилами поводження на воді, безпекою та Законом, що передбачено у ч. 5 та ч.6 ст. 130 КУпАП.
За такі порушення на громадян правоохоронці складають протоколи зі штрафом у розмірі 2 550 гривень та направляють матеріали до суду.

Кожен із мисливців знає, що при пересуванні на всіх видах транспорту зброя повинна знаходитися в зачохленому вигляді або розібрана. При коротких переїздах на полюванні всередині угідь, а також пливучи човном водоймою під час полювання, чи прямуючи на номер, чи до засідок допускається тримати рушницю зібраною, але обов’язково розрядженою, спрямувавши стволи вгору або в сторону від перебування людей, житла або мисливських собак.

Проте, один із чоловіків знехтував такими правилами. Під’їжджаючи на номер, він здійснив постріл, до того ж у нього виявили ознаки алкогольного сп`яніння. Перевірка на місці показала - 0,34 проміле. За що порушник отримав протокол.

Усього, під час патрулювання на річці Дніпро, патрульні водної поліції склали 7 протоколів за керування транспортом у нетверезому стані. Грубих порушень правил полювання на водоймі не виявили.

За інформацією прес-служби Управління патрульної поліції в Черкаській області.

Вгору