За вихідні на дороги області висипали понад 100 тонн протиожеледної суміші

27 лютого 2017, 17:36

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка асфальтового покриття на автодорогах області загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 24 по 27 лютого проходила у Канівському, Корсунь-Шевченківському, Черкаському, Звенигородському та Маньківському районах Черкаської області.

У зв’язку коливаннями добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялися. Загалом, за три доби було використано майже 100 тонн протиожеледної суміші для боротьби з ожеледицею.

Впродовж трьох діб до обробки асфальтового покриття та на боротьбу із зимовою слизькістю на автодорогах області залучалося 8 піскорозкидувачів, 1 трактор та 4 навантажувачі, у дорожніх роботах брали участь понад 100 автодорожників. Вранці 20 лютого у черговому режимі роботи перебували 70 одиниць техніки та 89 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 27 лютого, роботи з ліквідації ожеледиці на автошляхах продовжуються.

Станом на ранок 27 лютого проїзд забезпечено усіма автомобільними шляхами загального користування Черкаської області.

Окрім того, у всіх районах області філіями ДП «Черкаський облавтодор» проводилися роботи по відведення талої води з проїзної частини та розчищенню узбіч мережі автодоріг області, зокрема, видалення снігу з узбіч, прибирання автобусних зупинок та автопавільйонів від снігу, розчищення отворів водопропускних труб та лотків.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору