За влаштування нарколабораторії в житловому будинку двом молодикам повідомлено про підозру

21 лютого 2018, 22:10

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення вчиненого за попередньою змовою групою осіб, у особливо великих розмірах, передбаченого ч. 3 ст. 307 (незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту психотропних речовин), ч. 3 ст. 311 (незаконне зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин), ч. 3 ст. 313 (незаконне придбання та зберігання обладнання призначеного для виготовлення психотропних речовин, з метою виготовлення психотропних речовин) КК України.

Встановлено, що гр. Ч. спільно з гр. К. за допомогою придбаних прекурсорів та спеціально пристосованого обладнання для виготовлення психотропної речовини, незаконно виготовляли та зберігали психотропну речовину в особливо великих розмірах з метою подальшого збуту в приміщенні житлового будинку в селі Леськи Черкаського району.

Під час проведення санкціонованого обшуку житла зловмисників працівниками поліції виявлено та вилучено речовини, що згідно висновку експертизи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів містять в своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено, а також хімічне обладнання для виготовлення психотропних речовин.

На даний час зловмисникам оголошено підозри, вирішено питання про обрання запобіжних заходів, досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин та скерування обвинувального акту до суду.

У разі доведеності вини зловмисникам загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору