За три доби на дорогах області використали понад 1,5 тис. тонн протиожеледної суміші

26 грудня 2016, 17:01

сніг

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення, з 23 по 26 грудня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

На дорогах області загалом було використано 1548 тонн піщано-соляної та протиожеледної сумішей. Для ліквідації та недопущення ожеледиці, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів. Також було від снігу очищено 26 кілометрів автошляхів загального користування у Жашківському районі.

Впродовж вихідних днів робота на автошляхах краю не припинялася. Загалом у ці дні на боротьбу із зимовою слизькістю задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини були задіяні 90 піскорозкидувачів, 10 автогрейдерів, 42 навантажувачі та понад 110 автодорожників. Станом на ранок 26 грудня у черговому режимі роботи перебували 65 одиниць техніки та 81 працівник.

Станом на ранок 26 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інфоормацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору