За три дні до початку навчального року в шести школах досі не почалися ремонтні роботи

29 серпня 2016, 10:20

65743

Попри те, що до початку нового навчального року лишилися лічені дні, в шести навчальних закладах міста досі навіть не стартували ремонтні роботи.

Про це на вранішній нараді в мерії заявив заступник міського голови Ігор Коломоєць, пише Інфоміст.

– Проведена перевірка готовності всіх навчальних закладів. Є зауваження по кількох школах, які будуть усунуті до першого вересня. Сподіваюсь, наші діти підуть у чисті просторі школи першого вересня. Але на сьогодні не початі роботи у 22, 13, 6 і 15 школах через те, що не проведені тендери. Також по програмі НЕФКО не початі роботи по 21 і 26. Це шість шкіл, де не початі роботи, – зазначив Коломоєць.

Міський голова Анатолій Бондаренко попросив заступника взяти під особистий контроль ситуацію по цих школах

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Чомусь я не здивована…3 днi до початку навчального року, а 2 тижнi тому приiхала бригада, пофрезерувала велтчезнi клаптi дороги, що бiля школи №21 та й поiхала. З 6 години ранку iздять фури, вантажнi машини з причепами з пiском, металобрухтом i ви можете уявити, який стоiть гуркiт вiд колес, бо машинам немае якя цi ями оминути! Якось дивно: до свята Незалежностi мер оголосив “готовнiсть №1”, давши прочухана за незавершенiдороги, а тут “на носi” 1 вересня i нiхто про дiтячу безпеку не турбуеться!

Вгору