За прикладом патрульної поліції, на Черкащині створять мисливську службу

09 березня 2016, 14:32

474071(204)

Державне агентство лісових ресурсів пропонує органам влади створити в структурі відомства мисливську службу за прикладом Національної поліції та рибного патруля.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного лісового господарства.

«Ми пропонуємо створити в системі Держлісагентства мисливську службу, яка з урахуванням досить хорошої практики Національної поліції та рибного патруля буде перезавантажена, і будуть набрані хороші фахівці з метою контролю мисливського господарства», – повідомила перший заступник голови Держлісагентства Юшкевич Христина

За її словами, аналогічні служби працюють в Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщині та інших європейських країнах. В Україні служба буде стежити за використанням і схоронністю мисливських угідь, а також підтримання популяції тварин. Держлісагентство також планує запустити спеціальний портал, де буде міститися інформація про всі інвестиційні проекти в лісовому господарстві. Однак, як зазначила Юшкевич, процес залучення інвестицій в галузь ускладнюється тим, що відомство не володіє повною інформацією про стан лісів в Україні. Останній облік лісів проводився в 1996 році, агентство ініціює проведення нового обліку.

Поділитись

Коментарі

Вгору