Що робити черкащанам, якщо номерні знаки на транспортний засіб викрадені чи втрачені

09 березня 2016, 14:58

2016-03-09-750

Кожен офіційно зареєстрований в нашій державі транспортний засіб, має номерні знаки, що відповідають державному стандарту України: два номерні знаки - на автотранспорт, один - на мототранспорт, мопед, причіп та напівпричіп.

У разі заміни в Територіальних сервісних центрах номерних знаків (крім випадків їх втрати або викрадення) проводиться перереєстрація ТЗ із зміною свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта). При цьому попередньо видані номерні знаки вилучаються. На заяві обов`язково ставиться відмітка про їх вилучення із зазначенням дати вилучення та підпису уповноваженої посадової особи. Вилучені номерні знаки оприбутковуються як такі, що вже були у користуванні і при їх відповідності встановленим вимогам можуть видаватися для повторного використання або знищуватись.

Якщо номерні знаки, свідоцтво про реєстрацію ТЗ (технічний паспорт) викрадені або власником втрачені, зняття з обліку ТЗ у зв`язку з його вибракуванням працівниками Територіальних сервісних центрів МВС проводиться після внесення відповідної інформації до бази даних АІС «Номерний знак» та АІС «Документ».
До матеріалів справи долучаються також пояснення власника ТЗ щодо їх втрати, або постанова органу внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом викрадення номерних знаків, свідоцтва про реєстрацію ТЗ, або довідка про порушення кримінальної справи.

Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються до сервісних центрів МВС.

За інформацією Черкаського регіонального сервісного Центру МВС України

Поділитись

Коментарі

Вгору