За позовом мешканки Черкас рішення, прийняті на “канівській сесії”, будуть призупинені (документ)

30 серпня 2018, 15:25
За позовом мешканки Черкас рішення, прийняті на "канівській сесії", призупинені (документ)

Алла Юрковська

Сьогодні Черкаський окружний адміністративний суд прийняв до розгляду позовну заяву мешканки Черкас Алли Юрковської до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та Черкаської міської ради про визнання рішень, які були ухвалені в Каневі 22 серпня протиправними та скасування всіх ухвалених там рішень. 

Основною причиною для позову вона назвала порушення своїх прав як мешканки Черкас та виборця.

- В даному конкретному випадку були порушені мої права та основоположний принцип самоврядування - принцип гласності. Я хочу заявити, що це не депутати бідні та ображені, а вони переступили права простих громадян, - розповіла черкащанка Алла Юрковська.

Також вона зазначила, що цей позов призупинить виконання ухвалених на сесії рішень, що не дасть можливість "подерибанити" бюджетні кошти.

- Це було зроблено для того, щоб зупинити виконання цих рішень. З моменту подання цього позову ці рішення зупиняються. Цим позовом я даю можливість тим, хто намагається оскаржити цю сесію досягти якогось результату. Також після цього позову ці рішення мають бути призупиненими, що не дасть провести "дерибан" міського бюджету, - додала Алла Юрковська.

За позовом мешканки Черкас рішення, прийняті на "канівській сесії", призупинені (документ)

Nn сказав:

Молодець!!!

Вгору