За півтора тижні гідравлічних випробовувань у Черкасах трапилось 60 поривів

12 червня 2014, 13:52

 

У Черкасах тривають гідравлічні випробовування мереж «Черкаської ТЕЦ» та «Черкаситеплокомуненерго», які розпочались на початку червня. У перші ж тижні перевірки теплотрас було виявлено 12 поривів на магістральних мережах «Черкаської ТЕЦ» (6 з яких вже усунуто) та 48 аварійних ділянок на розподільчих мережах «Черкаситеплокомуненерго» (з них 9 – вже ліквідовано).

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Як розповіла перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська, з початку гідравлічних випробовувань у Черкасах трапилось два значних пориви по вул. Благовісна на магістральній мережі Черкаської ТЕЦ. А саме: на розі вулиць Благовісна та Паризької Комуни, а також між вулицями Богдана Хмельницького і Пастерівська. З них вже усунуто пошкодження теплотраси на розі вулиць Благовісна та Паризької Комуни.

– На ліквідації аварійних ситуацій в оперативному режимі у працюють бригади «Черкаської ТЕЦ» та «Черкаситеплокомуненерго». Одночасно з ремонтними роботами на мережах, де виникли пориви під час першого етапу гідравлічних випробовувань, і надалі триває перевірка теплотрас – вже другого етапу, який охоплює центральну частину Черкас, а також – район вулиць Калініна, Вербовецького, Волкова, Благовісна, Сєдова, Університетської, Хрещатик, Фрунзе та інші, – повідомила Алла Олександрівна.

За її словами, впродовж 12-13 червня проходитимуть гідравлічні випробовування мереж, які під’єднані до котельні по вул. Різдвяна, 35.

З 16 червня триватиме підготовка до гідровипробовувань у центральній частині міста: відключатимуть та охолоджуватимуть мережі. А вже протягом 17-19 червня безпосередньо перевірятимуть теплотраси, які живляться від котельні 120 кварталу (що в районі Центрального стадіону).

Гаряча вода у мешканців будинків, які отримують тепло від вказаних котелень, з’явиться – за відсутності поривів – вже наприкінці наступного тижня.

Высококачественные, недорогие строительные материалы от лучших поставщиков!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору