Кожен десятий автобус у Черкасах – несправний

12 червня 2014, 14:14

Профілактична операція «Автобус-2014», яку працівники Державтоінспекції проводять із середини травня, покликана підвищити рівень безпеки при перевезенні пасажирів. Разом із представниками Укртрансінспекції ДАІвці перевіряють необхідні документи у водіїв автобусів та технічну справність транспорту, на якому надаються послуги з перевезення пасажирів, пише "Черкаський край".

Працівники відділення ДАІ міста Черкаси вже провели 27 перевірок суб’єктів господарювання та оглянули 265 автобусів. Виявили серед них 26 технічно несправних, переважно з несправностями зовнішніх світлових приладів та «лисими» покришками.

Не рідкістю, за словами автоінспекторів, є порушення водіями автобусів правил дорожнього руху. За цей період було складено 42 протоколи про адміністративні правопорушення. Одне з найпоширеніших порушень — перевезення пасажирів понад встановлену кількість. Водії не задумуються, що пару гривень, зароблених за перевезення «зайвого» пасажира, — це ризик для життя всіх, хто перебуває в автобусі.

Профілактична акція «Автобус-2014» триватиме до 20 червня.

Поділитись

Коментарі

Вгору