За оборудки з держкоштами відповідатимуть майже 500 черкащан

06 серпня 2015, 22:17

загруженоФахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – липня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 14,4 млн грн., пише «Черкаський край» із посиланням на прес-службу ДФІ в Черкаській області.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 60 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 28 досудових розслідувань.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 10 позовів на загальну суму понад 6 млн грн.

У 214 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За вчинені фінансові порушення 390 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 91 – до дисциплінарної та матеріальної, 15 посадових осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 14,7 млн грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору