За ініціативи прокуратури до бюджету Черкас стягнули понад 300 тис грн

30 травня 2023, 11:01

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов обласної прокуратури про стягнення понад 150 тис. грн безпідставно збережених коштів з товариства, яке займало в Черкасах земельну ділянку площею понад 1,2 га та здійснювало активну господарську діяльність упродовж понад двох років і не сплачувало до місцевого бюджету кошти за її використання.

Після того, як судове рішення набере законної сили, воно буде звернуто до примусового виконання органами державної виконавчої служби.

Також прокуратурою забезпечено сплату до бюджету ще майже 150 тис. грн іншим суб’єктом господарювання, який також не виконував аналогічні обов’язки перед державою.

Аби уникнути виконання судового рішення за позовом прокурора про примусове стягнення заборгованих територіальній громаді коштів відповідач відчужив усе належне йому майно.

Вказане стало підставою для звернення прокурора до суду з позовом про визнання укладених правочинів недійсними як таких, що вчинені з метою уникнення виконання зобов’язань.

Лише в ході судового розгляду справи за цим позовом, через 2 роки після винесення судового рішення, боржник сплатив до бюджету належні кошти на його виконання.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору