У Черкасах бригада з протидії домашнього насильства отримала нове авто

30 травня 2023, 10:31

У Черкасах мобільна бригада на новому автомобілі виїжджатиме для надання соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Автівку Ford місто отримало у межах проєкту Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за фінансової підтримки уряду Данії у співпраці з ГО "Інноваційні соціальні рішення".

- Два тижні тому під час зустрічі із представниками Фонду ООН у галузі народонаселення ми обговорили можливість надання для Черкас спеціального автомобіля для роботи виїзної бригади з протидії домашньому насильству. І ось він вже прибув до нас. Це має покращити надання такого виду допомоги у нашому місті, – відзначила заступниця міського голови Марина Гаркава.

В автомобілі є 8 місць, а також він обладнаний підйомником для осіб з інвалідністю. Авто перебуватиме при Черкаському міському центрі соціальних служб.

- Наявність сучасної автівки допоможе за необхідності оперативно реагувати на ситуації домашнього насильства і забезпечувати надання соціально-психологічної і інформаційної допомоги. Також можна буде за потреби забезпечити безпеку постраждалим від насильства, – розповіла директорка центру соціальних служб Людмила Савранська.

У складі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги працюють водій, психолог і фахівець із соціальної роботи. Вони роблять як планові, так і екстрені виїзди за повідомленням поліції або постраждалих.

У разі необхідності виїзду мобільної бригади соціально-психологічної допомоги можна звертатися за телефоном: (0472) 330-900.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору