За харчування черкаських дітей-чорнобильців платитимуть батьки?

12 березня 2014, 21:53

Під загрозою зриву в області фінансування програми безкоштовного харчування дітей-чорнобильців у навчальних закладах області. Через непроведений вчасно тендер держава не може оплачувати харчування. Фактично ще з минулого понеділка дія програми призупинилася, інформує "Черкаський край".

Як розповіла директор департаменту освіти й науки Черкаської облдержадміністрації Галина Гаврилюк, чорнобильцями є 11,5 тисячі учнів із 110 тисяч школярів Черкащини. Діти цієї категорії навчаються в 77-ми з 642‑ох шкіл області.

— Незважаючи на непроведені тендери, харчування дітей-чорнобильців на час, необхідний для всіх тендерних процедур, не припиниться. З понеділка освітяни проводять батьківські збори, на яких пропонують батькам самим профінансувати це харчування. А після проведення тендеру витрачені кошти батькам компенсує Мінсоцполітики, — пояснила Галина Гаврилюк.

Ефективність шляху виходу з ситуації, що його запропонував департамент освіти й науки Черкаської облдержадміністрації, підтвердили й у районних відділах освіти.

— Представники відділу освіти та управління праці й соціального захисту проводять зустрічі з батьківськими колективами шкіл району й спільно роз’яснюють, як можна вирішити проблему. Щоб не позбавити дітей гарячого харчування на період проведення тендерних процедур, батьки самотужки його оплачуватимуть. Ціна питання — в межах 200-300 гривень. А після визначення переможців тендеру, відповідно до постанови Кабміну, затрати батьків компенсує Мінсоцполітики, — зазначила заступник начальника відділу освіти Черкаської райдержадміністрації Людмила Григорчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору