14 березня – граничний термін подання заяви для переходу на сплату єдиного податку

13 березня 2014, 09:16

Головне управління Міндоходів у Черкаській області нагадує суб’єктам господарювання про можливість роботи за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності. З цією метою підприємцю необхідно подати заяву до територіального органу Міндоходів не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, інформує прес-служба відомства.

Отже, платники, які планують застосовувати спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу 2014 року (або змінити групу платника єдиного податку), мають подати відповідну заяву не пізніше 14 березня 2014 року. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Звертаємо увагу, що перехід відбувається за умови, якщо протягом календарного року, який передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, платником дотримано вимоги щодо обсягу доходу протягом календарного року та середньооблікової кількості працівників (пп. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України).

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності регулюється розділом XIV Податкового кодексу України.

Наразі в області працює 34,2 тисячі платників єдиного податку – юридичних та фізичних осіб. З початку року платники вказаної категорії перерахували до місцевих бюджетів 43,9 млн.грн. єдиного податку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору