На Черкащині касир банку привласнила 70 тисяч гривень

12 березня 2014, 21:00

 

Співробітниця однієї з банківських філій в Камянському районі привласнювала кошти клієнтів. Правоохоронці з’ясували, касирка працювала за вома злочинними схемами. План бездоганно діяв доки її роботу не перевірила ревізійна комісія банку. За свої дії зловмисниця буде відповідати згідно чинного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

До співробітників Камянського райвідділу міліції почали надходити звернення жителів одного із сіл району про те, що з їх банківських рахунків зникають кошти. В більшості випадків це були пенсії місцевих жителів, які з певних причин вчасно не змогли отримати свої гроші. При зверненні пенсіонерів до банківської установи з’ясовувалось, що кошти вже виплачено. В іншому випадку селяни відкривали депозитні рахунки, на які перераховували певну суму грошей. В результаті, вклади громадян значно зменшувались. Правоохоронців зацікавив той факт, що всі незаконні грошові операції здійснювались в місцевій філії одного із банків.

За результатами ревізії, яку провела фінансова установа, працівники міліції отримали документальне підтвердження того, що касир банківської філії, зловживаючи службовим становищем привласнила близько 70000 гривень.

Наразі слідчим відділом Камянського райвідділу міліції проводиться розслідування по кримінальному провадженню відкритому за ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Зловмисниці оголошено про підозру. За скоєння такого кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням

волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Поділитись

Коментарі

Вгору