За дві ночі у заказнику на Чекращині браконьєри “наловили” на п`ять кримінальних справ

12 березня 2018, 07:15

8 березня у Липівському заказнику на черкащині затримали чотирьох громадян, які виловлювали рибу забороненими знаряддями. Патрульні поліцейські спільно з працівниками екології здійснювали перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на цій території. У результаті виявили 4 факти браконьєрства. 

Четверо черкащан в нічну пору, виловлювали рибу методом багріння за допомогою заборонених знарядь лову – драчі. 

Правопорушники наловили 35 сомів та два судака. Аби притягнути браконьєрів до відповідальності на місце викликали слідчих, які в подальшому займаються кримінальними справами.

Вже наступного дня під час патрулювання, мешканця Черкас затримали за браконьєрство на річці Дніпро.  Черкащанин займався незаконним промислом на території Липівського заказника. При цьому він використовував знаряддя лову - драчі.  Чоловік упіймав 12 сомів і 4 судака, чим завдав збитку рибним запасам України на суму близько 15 тисяч гривень.

Первинні матеріали справи передали слідчим. Незаконні знаряддя лову та рибу вилучили.

Патрульна поліція Черкаської області нагадує, що за незаконний вилов риби із застосуванням заборонених знарядь передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

За повідомленням Патрульної поліції Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору