За два тижні жителі Черкащини обміняли в Укрпошті 200 тисяч старих ламп на енергозберігаючі

15 лютого 2023, 10:37

Один мільйон українців вже обміняли лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи від початку впровадження Всеукраїнської програми, метою якої є зменшення навантаження на енергосистему. Станом на 14 лютого, за два тижні з початку програми, українці обміняли у відділеннях Укрпошти вже 5 мільйонів жарівок на стільки ж LED-ламп.

Найактивніше обмінюють лампи мешканці Києва та області. Так, на Київщині обміняли 585 тис, Львівщині – 420, Дніпропетровщині – 410 тис., Житомирщині 220 тис, Вінничині 248 тис, Одещині 237 тис, на Черкащині – 200 тис, на Хмельниччині 204 тис.

Європейський Союз планує надати Україні 35 млн LED-ламп. Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту. До реалізації програми також долучилася Франція, яка профінансувала ще 5 мільйонів ламп, які українці вже отримують у найвіддаленіших містах та селищах міського типу.

Нагадаємо, з січня 2023 року розпочалась програма заміни старих лампочок розжарювання на нові LED-лампи. Із 7 лютого програма обміну ламп пошириться на всі міста та смт Черкаської області. 

Заміна лампочок старого зразка на нові енергозберігаючі проводититься безкоштовно. Механізм заміни ламп розжарювання на нові світлодіодні простий: залишити заявку у відділенні Укрпошти або на порталі «Дія»; прийти до поштового відділення і здійснити обмін.

За інформацією пресслужби АТ "Укрпошта"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Микола :

То ви ж, Укрпошта, вказуйте, що замість якісних енергоефективних, видаєте людям непотріб 60 ватний! Людина вам приносе яскраву лампу, а ви їй 6-7 ватну, неенергоефективну класу F, 65 ватну LED, якою хіба що в коморі стелю освітлювати! Ганьба панове!

Ольга :

Так ще ж і Е27 немає, треба і цоколь міняти. І тут натягують народ

Вгору