За 8 місяців у центрі реінтеграції тимчасово жили понад пів сотні черкаських безхатьків

14 вересня 2021, 13:16

Фото Дениса Колісника

За 8 місяців цього року 890 осіб отримали допомогу в черкаському Центрі реінтеграції.

Центр реінтеграції бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, діє в Черкасах з 2013 року: відповідно до міської соціальної програми «Турбота» та угоди про співпрацю між департаментом соціальної політики Черкаська міська рада і благодійною організацією БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ".

У центрі допомагають отримати тимчасовий притулок і поновити громадянство чи прописку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі, постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Працівники центру реінтеграції виявляють і беруть на облік безхатьків, забезпечують їх обов’язковий медичний огляд, можливість тимчасового проживання у Центрі, допомогу в реєстрації місця перебування, відновленні документів, працевлаштуванні тощо.

На зображенні може бути: кухня

Цьогоріч на функціонування центру реінтеграції для бездомних осіб у міському бюджеті передбачено 672207,0 грн.

- Лише за 8 місяців нинішнього року в центрі реінтеграції отримали тимчасове проживання 65 осіб, послуги центру реінтеграції без проживання отримали 112 осіб, реєстрацію місця проживання – 83 особи, зняття з реєстрації – 73 особи, відновлено паспорти у 27 осіб, отримали консультації 529 осіб», – говорить голова правління БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ" Наталія Несват.

На зображенні може бути: спальня

Нагадаємо, За вихідні правоохоронці спіймали двох чоловіків з наркотиками

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору