З травня почнуть діяти автономні торгові преференції Євросоюзу

16 травня 2014, 19:50

 

Європейський союз в односторонньому порядку планує надати Україні автономні торговельні преференції.

- Завдяки цьому будуть зменшені або скасовані митні збори ЄС на товари, що походять з України, а українським виробникам буде відкрито широкий доступ до ринку ЄС, - повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Приміром, завдяки запровадженню квотування у двосторонній торгівлі між Україною та ЄС українські виробники отримають можливість завозити певні обсяги даних товарів без справляння увізних мит.

- Тобто, під загальний режим імпорту підпадатимуть лише товари, які перевищують визначений обсяг і оподатковуватимуться вони будуть за тими ж умовами, які сьогодні діють в Україні, - зазначив посадовець.

Ознайомитись з довідкою щодо автономного преференційного торгового режиму ЄС для України, інструкцією щодо правил проходження, які будуть застосовуватися при експорті до держав-членів ЄС, а також проектом Регламенту Європейського Парламенту та Ради стосовно скорочення або скасування митних зборів на товари, що походять з України, можна на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку за посиланням: http://www.me.gov.ua/Documents/MixedList?tag=AvtonomniiPreferentsiiniiTorgovelniiRezhimYesDliaUkraini.

- Застосування автономних торговельних преференцій орієнтовно розпочнеться з травня 2014 року. Цими преференціями Європейський союз створить сприятливі умови для імпорту українських товарів, а розширення ринку імпорту позитивно вплине на ведення бізнесу в Україні, - наголосив Олег Коваль.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що 21 березня 2014 року під час саміту ЄС було підписано політичне положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Підписання економічної частини Угоди планується в червні-липні 2014 року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору