“З посмішками та веселощами”: в Черкасах триває спортивний фестиваль (фото, відео)

24 серпня 2019, 18:56

Турніри з єдиноборств, показові виступи місцевих спортивних секцій та Національний рекорд з 12-годинного танцювального фрістайлу зібрали навколо себе декілька тисяч черкасців.

Про це повідомляє кореспондент "Про все".

Указані заходи відбуваються в місті в межах Черкаського спортивного фестивалю, який відбувається із нагоди Дня Незалежності України на різних локаціях міста.

До заходів долучилися більшість місцевих спортивних секцій та клубів. На Центральному стадіоні однією з родзинок фестивалю стали показові майстер-класи від FitnesHub Kj Cherkasy, де кожен охочий міг стати на спеціальні чобітки та добряче потренуватися.

До тренування долучився і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Якщо ми взяли цей напрям, що Черкаси мають стати спортивним містом України, то ми рухаємося в цьому напрямі. Крок за кроком, змінюючи інфраструктуру міста, ремонт Центрального стадіону, ми втілюємо в життя нашу мету. А цей вид спорту для мене став відкриттям. Я так зарядився. Думаю, не тільки рекорд покажу з танців, а й з усьго іншого, - зазначив міський голова.

Крім того, на Центральному стадіоні встановлюється Національний рекорд з безперервного 12-годинного танцювального фрістайлу.

Фото та відео: "Про все"

Коментарі

Вгору