З початку року на Черкащині зафіксували кількадесят випадків сказу

17 листопада 2021, 14:40

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що в період із 1 по 12 листопада 2021 року на території області відбулася кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Пероральна вакцинація проводилася повітряним методом із використанням чотирьох літаків АН-2.

Протягом вказаного періоду над лісовими та польовими угіддями площею 14793,900 кмбуло розповсюджено 369,848 тис. доз принад із вакциною «Орісвак» виробництва ТОВ «Укрветпромпостач».

Кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з використанням авіації пройшла в Черкаській області четвертий рік поспіль.

Завдяки проведенню імунізації протягом минулих років кількість випадків захворювання тварин на сказ зменшується щороку. Так, із початку 2021 року в області зафіксовано 28 випадків, за аналогічний період минулого року було 54 випадки.

До початку проведення кампаній з імунізації, а саме у 2018 році, було 104 випадки сказу.

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області звертається до жителів області із проханням не брати в руки принаду з вакциною, скинуту з літака, та не переносити її з місця знаходження, аби вона лишалася привабливою для диких тварин.

За інформацією ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору