З початку грудня черкаські діти зможуть надсилати листи Діду Морозу

26 листопада 2015, 17:50

8bea7582513aac1fc60977e3c843a6f2ad3727ce

У грудні стартує проект “Укрпошти” “Пошта українського Діда Мороза”. У межах цього проекту діти можуть написати листа Діду Морозу. Про це УНН-Центр розповіла начальник відділу з продажу послуг Черкаської дирекції УДППЗ “Укрпошта” Наталія Гіріна.

Як повідомила Наталія Гіріна, свою подорож за листами Дід Мороз розпочне 18 грудня у місті Києві. Він завітає до 24 головпоштампів у всіх обласних центрах. Останнім буде Кіровоград — 12 січня.

“Черкаси стануть передостаннім містом у подорожі Діда Мороза. До нас він приїде 11 січня. У відділені ми влаштуємо театралізоване свято, де буде і новорічна ялинка, і подарунки, і конкурси, і ігри та інші новорічні заходи. Запрошуємо на свято переможців та всіх охочих. Перед проведенням свята ми прочитуємо всі листи і визначаємо найзворушливіші”, - повідомила Наталія Гіріна.

Загалом, у листах діти просять певні речі. Однак, є випадки, коли прохають здоров'я для своїх батьків, братиків та сестричок.

“Ми робимо базу всіх листів, які до нас дітки надсилають. Пишемо прізвище, ім'я, вік дитини, що вона просить. А потім визначаємо переможців. Якщо на свято завітають не тільки вони, то подарунки від наших партнерів отримують всі дітки”, - розповіла Наталія Гіріна.

Зазначимо, проект “Пошта українського Діда Мороза” проводиться щорічно. Минулого року у Черкасах Дід Мороз отримав більше 1000 листів, у 2013 році - рівно 1000.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору