З плюшевими іграшками, цукерками та мультфільмами: яке 1 вересня влаштували черкаським школярам (фото, відео)

02 вересня 2020, 19:20

Учора всі школи Черкас розпочали освітній процес - за шкільні лави сіли 116 тисяч школярів. Оскільки традиційна лінійка заборонена через карантинні вимоги, адміністрації окремих закладів влаштували оригінальні перші дзвінки учням.

У гімназії №9, яка нещодавно отримала свідоцтво авторської школи, організували свято першого дзвоника для першокласників. Директорка гімназії Ірина Топчій розповідає, що під час неї дітей вітали батьки та перша вчителька. Вони разом із ученицями третього класу брали участь у танцювальному флешмобі.

Світлина від Дев'ята Гімназія.

- Особливістю свята в гімназії є те, що кожен першокласник має власний дзвіночок. Коли дітям дають знак, вони гуртом влаштовують свій перший дзвінок, - розповідає пані Ірина.

Світлина від Дев'ята Гімназія.

Всі інші школярі (2-11 класів) святкували 1 вересня у своїх класних кімнатах. Темою для першого уроку обрали безпеку під час коронавірусу. Школярам розповіли, як убезпечити себе, які засоби варто використовувати у школі та за її межами.Для привітання учнів у загальноосвітній школі №8 запросили аніматорів у костюмах тварин. Ті роздавали дітям цукерки та передбачення на найближчий рік.

Світлина від Валентини Різник.

Серед передбачень - повідомлення про цікаві пригоди, побажання витримки та терпіння, а також слова підтримки та віри у силу та розум учнів.

Адміністрація школи зазначає, що подібний захід допомагає дітям освоїтися перед початком освітнього року і налаштуватися на навчання.

Особливістю 1 вересня в 6 загальноосвітній школі стала відмова від традиційної лінійки з промовами гостей, вшануванням прапора та іншим набором офіційних урочистостей.

Директор закладу Андрій Горай каже, що захід провели у форматі ігор та змагань.

- Ми влаштували квести, екскурсії та виховні години на відкритому повітрі. Оскільки організацією займалися самі вчителі, то все залежало від творчої фантазії класних керівників. Проте першачків та випускний клас таке свято влаштувало, - каже Андрій Горай.

За словами директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергія Воронова, усі школи оснастили антисептиками та іншими антибактеріальними засобами. Попередньо на дотримання карантинних вимог освітні заклади відвідали працівники Держпродсподивсужби. Вони перевіряли відповідність шкіл карантинним вимогам і їхню готовність до відкриття.

Нагадаємо, що у випадку, якщо учень захворіє на коронавірус, увесь його колектив піде на 14-денну самоізоляцію. У цей період він навчатиметься дистанційно.

Поділитись

Коментарі

Вгору