Черкаська гімназія отримала свідоцтво авторської школи

23 серпня 2020, 15:39

Гімназія №9 стала єдиним закладом на Черкащині, який за останні десятиліття здобув звання авторської школи. Це дає можливість реалізувати програму розвитку, яку розробив колектив навчального закладу.

Черкаська гімназія взяла участь у всеукраїнському експерименті «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» на базі загальноосвітніх навчальних закладів України. Результатом експериментальної діяльності стало створення моделі «Гімназія успішного українця». 

Нині школа пройшла необхідні етапи участі в експерименті та отримала свідоцтво, яке підтверджує, що педагогічний колектив закладу створив авторську школу і патентує розроблену модель як бренд.

Світлина від Дев'ята Гімназія.

«Гімназія успішного українця» включає в себе успішні інноваційні розробки закладу: модульне навчання, програму патріотичного виховання, поділ класів на кадетів та паняночок, впровадження STEM-освіти, робототехніки тощо.

- Нюанси навчання, які розробляв, створював і впроваджував колектив нашого закладу, дозволили гімназії вибороти право стати авторською школу. Це вдалий результат експериментальної роботи. Ми й надалі будемо удосконалювати цю модель і працювати над тим, щоб наші учні ставали успішними українцями, - відзначає директор школи Ірина Топчій.

Поділитись

Коментарі

Вгору