З наступного тижня черкащани зможуть голосувати за проекти громадського бюджету

23 жовтня 2017, 16:49

З 1 по 14 листопада триватиме голосування за проекти громадського бюджету міста Черкаси, які реалізують у 2018-му році.

Цього року координаційна рада допустила до голосування 110 проектів, 40 з яких - у гуманітарній сфері. Організує їх виконання департамент освіти та гуманітарної політики міської ради.

- Впровадження таких ініціатив сприяє не лише покращенню інфраструктури шкіл, дитячих садочків, закладів культури та спорту. Важливо, що це спонукає жителів міста до висловлення активної позиції, сприяє вихованню у підростаючого покоління позитивних якостей. Лідерства, активної громадянської позиції, бажання рухатися вперед та покращувати імідж Черкас на всеукраїнській та міжнародній аренах, - зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - Нині реалізовано вже 6 проектів -переможців 2015 року-го року та триває реалізація семи серед переможців минулого року.

Свій голос за той чи інший проект жителі Черкас зможуть віддати або за допомогою веб-порталу, або ж завдяки паперовим анкетам. Кількість локацій для цього – збільшать. Цього року працюватиме шість пунктів для голосування. Один із них, традиційно, розміщуватиметься в приміщенні Черкаської міської ради (вул. Байди Вишневецького, 36), інші п’ять – у міських бібліотеках (за адресами: вул. Хрещатик, 200, вул. Чорновола, 142/а, вул. Пацаєва, 20, Шевченка, 390 та Сумгаїтська, 24/1(бібліотеки працюють із 9 ранку до 18 вечора, у понеділок – вихідний).

За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Коментарі

Вгору