З Христинівщини в зону АТО вирушили п’ять бойових автомобілів

22 травня 2015, 17:00

ато

Широкий загал громадськості, учні обох міських шкіл, представники трудових колективів міста та району, волонтери та всі небайдужі взяли участь в урочистостях, присвячених важливій події – благословенню воїнів та освяченню автомобілів перед відправленням в АТО духовенством району.

На мітингу вдячності депутат районної ради, полковник Анатолій Бордун наголосив, що вручення відремонтованої бойової техніки воїнам – це вагомий внесок Христинівщини в загальну справу перемоги. Анатолій Володимирович подякував всім небайдужим людям, чиї вправні руки, добрі серця, милосердні душі наближають мир ціною постійної благодійницької роботи.

Разом із заступником командира в/ч АБ 3137 Василем Осипчуком, Анатолій Бордун вручив грамоти голові міської ради Миколі Наконечному, воїну Віталію Чепелусі, волонтерам. Отримали волонтери грамоти та пам'ятні медалі «З Україною в серці» й від керівника апарату райдержадміністрації Станіслава Пилипишина. А благочинний Христинівського району УПЦ КП Геннадій Янчук нагородив Благословенними грамотами патріарха Філарета п’ять бійців 41-го мотострілецького батальйону, ще п’ятьох воїнів – грамотами від імені єпископа Черкаського і Чигиринського Іоана, двох рядових – подяками.

Важливим і надто приємним моментом на мітингу стало вручення Василем Осипчуком коштів на придбання житла для сім'ї Курницьких – переселенців зі Сходу.

Наостанок Геннадій Янчук закликав присутніх помолитися за Україну. Важливо зазначити, що колону з п'яти автомобілів, яка рухалася на центральну площу міста селами, розташованими вдовж траси, зустрічали люди. Так, жителі с. Сичівки вийшли назустріч колоні з продуктами харчування, імпровізованими промовами та концертними номерами. Радо зустрічали колону і в Малій Севаст’янівці, благословляючи на добру і щасливу дорогу.

За інформацією Христинівської РДА

Поділитись

Коментарі

Вгору