Золотонісця засудили за побиття малолітнього сина

22 травня 2015, 17:30

суд

Золотоніський міськрайонний суд виніс обвинувальний вирок та призначив покарання у вигляді одного року обмеження волі, із застосуванням ст. 75 КК України – один рік іспитового строку у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України – тобто умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Нагадаємо, що Золотоніською міжрайонною прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 42-річного жителя с. Піщане, Золотоніського району, Черкаської області.

Встановлено та доведено в суді, що у січні 2015 році на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин чоловік наніс кабелем від телевізора та в подальшому руками малолітньому сину своєї співмешканки численні удари по обличчю, голові та в різні частини тіла, спричинивши останньому тілесні ушкодження у виді травми голови з струсом головного мозку, синцями та саднами обличчя, синцями грудної клітки, черевної стінки, правого стегна, лівого стегна, правого плеча, які згідно висновку судово-медичного експерта відносяться до тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Чоловік вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і за інші кримінальні правопорушення.

Поділитись

Коментарі

Вгору