З дитинства мріяв про море: історія заарештованого капітана рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука (відео)

29 листопада 2018, 23:01

З дитинства мріяв про море: історія заарештованого капітана рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука (відео)

Капітан рейдового буксира “Яни Капу” Олег Мельничук народився у Смілі на Черкащині. Хлопчик завжди мріяв про море, хоча їх розділяли 350 кілометрів. І 2014 року мрія хлопця здійснилася, адже Олег вступив до Військово-морських сил України.

Після завершення строкової служби  моря вже не покидав - продовжив службу вже за контрактом. У неділю 25 листопада саме він, 23-річний Олег Мельничук, був командиром рейдового буксиру«Яни Капу». На сьогодні інформації про Олега – обмаль. Його батьки та брат із журналістами не спілкуються - бояться нашкодити.

За інформацією прес-служби телеканалу "1+1"

Нагадаємо, що у вівторок, 27 листопада, адвокату Едему Смедляєву вдалося відвідати підзахисного, командира буксира "Яни Капу" Олега Мельничука. Фізичний та моральний стан його нормальний, не деморалізований. Він повністю розуміє, в якій ситуації опинились моряки.

За його словами, саме на його підзахисного, Олега Мельничука, тиску не було, але його і не знімали, і він не давав показань.

За словами Олега Мельничука, кілька моряків дали показання на відеокамеру під натиском зброї". Він також вважає, що на хлопців чинили тиск і вони не з власної волі дали такі показання.

Коментарі

Вгору