Адвокат капітана “Яни Капу” з Черкащини розповів про стан свого підзахисного (відео)

28 листопада 2018, 14:15

Адвокат капітана "Яни Капу" з Черкащини розповів про стан свого підзахисного (відео)

Військовополонений командир буксира "Яни Капу" з Черкащини Олег Мельничук знаходиться у нормальному фізичному та моральному стані і налаштований терпіти й доводити свою невинуватість. Про це в ефірі "Прямого" заявив адвокат Едем Смедляєв.

- Учора мені вдалося відвідати мого підзахисного, командира буксира "Яни Капу" Олега Мельничука. Фізичний та моральний стан його нормальний, не деморалізований. Він повністю розуміє, в якій ситуації вони опинились. Я також описав ту ситуацію, яка відбувається зараз у світі, у зв'язку з цими подіями. Тому, він налаштований терпіти і доводити свою невинуватість, - розповів адвокат.

За його словами, саме на його підзахисного, Олега Мельничука, тиску не було, але його і не знімали, і він не давав показань.

- Коли я йому розповів, що кілька моряків дали показання на відеокамеру, він відповів, що "коли тобі до голови приставлять автомат, то ти і не таке заговориш". Він також вважає, що на хлопців чинили тиск і вони не з власної волі дали такі показання, - додав адвокат.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 листопада, суд окупантів у Керчі обиратиме запобіжний захід капітану буксира "Яни Капу" з Черкащини Олегу Мельничуку.

Уповноважений з прав людини в Криму Людмила Лубіна має намір поспілкуватися з українськими моряками, щоб дізнатися в якому стані вони знаходяться.

За її словами, решту військових моряків утримували на гауптвахті у військовій частині на сході Криму. У разі ухвалення судом рішення про арешт, їх будуть утримувати в СІЗО Сімферополя.

Зазначимо, що українським морякам інкримінують ч. 3 ст. 322 КК РФ (незаконний перетин державного кордону).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору