З черкаського університету наркомани викрали велосипед

08 вересня 2016, 16:39

97091104

7 вересня о 15 годині дня черкащанка мало не позбулась свого велосипеда, на якому приїздила на роботу до Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

Виявилося, що її транспортний засіб вирішили привласнити любителі «дармівщини», щоб згодом перепродати. Для цього вони проникли в підсобне приміщення університету та вкрали велосипед.

Не сподіваючись, що хтось стане їх переслідувати, зловмисники спокійно котили транспорт однією з прилеглих вулиць. Але так сталося, що на підозрілих молодиків звернули увагу працівники наряду групи реагування батальйону поліції охорони Черкаської області, які вже мають достатній досвід вираховування подібної категорії громадян.

- Коли ми отримали повідомлення про вчинення крадіжки велосипеда з університету, то одразу зрозуміли, кого треба затримувати, адже за кілька хвилин перед викликом звернули увагу на двох підозрілих осіб, які котили велосипед по одній з казбетських вулиць, - розповів один з поліцейських групи реагування старший сержант поліції Євген. - Через кілька хвилин ми їх затримали.

Злодіями виявились типові казбетські наркомани, вже раніше судимі за крадіжки. Затриманих доставили до Черкаського відділу Національної поліції ГУНП в Черкаській області для проведення подальших слідчих дій та винесення відповідного процесуального рішення.

За інформаціє прес-служби Управління поліції охорони в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору