У Каневі підвищили тариф на обслуговування будинків

08 вересня 2016, 17:04

тарифы

З 1 жовтня поточного року канівчани будуть змушені більше платити за утримання будинків та прибудинкових територій. інформує Kanos.

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету Канівської міської ради.

Зауважимо, що на підставі збільшення вартості тарифу на електричну енергію, яка витрачається в багатоквартирних будинках на технічні цілі, виникла необхідність провести коригування тарифу в частині збільшення вартості послуги з «освітлення місць загального користування, підвалів» та «енергопостачання ліфтів».

Відтак, з 1 жовтня 2016 року буде здійснено коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для багатоквартирних будинків міста, які обслуговує КП «ЖЕК». Відповідно до рішення, з 1 жовтня плата за 1 кв.м. становитиме від 1,84 грн. до 3,12 грн., відповідно до розташування будинку.

Нагадаємо, що у відповідний тариф закладене прибирання прибудинкової території, підвалів, обслуговування внутрішньо-будинкових систем водопостачання, водовідведення та теплопостачання, дератизація, обслуговування димовентканалів, прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, капітальний ремонт конструктивних елементів та інженерних систем, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, освітлення місць загального користування і утримання електромереж.

Поділитись

Коментарі

Вгору