З 1 листопада на Черкащині стартує сезон полювання

31 жовтня 2014, 17:20

1 (2)

Сезон полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів  на Черкащині стартує 1 листопада і триватиме до кінця грудня поточного року.

Про це повідомляє прес-служба черкаського лісництва.

Всього в області діє 52 мисливських господарства, з них 7 підпорядковані обласному управлінню. Офіційно зареєстровано понад 22 тисячі мисливців, з яких активно полюють близько 10 тисяч.

Строки полювання та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь згідно Закону України "Про мисливське господарство та полювання".

Для користувачів мисливських угідь Міністерством аграрної політики та продовольства України затверджені ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2014/2015 років (наказ № 137 від 16.04.2014).

Днями колективного полювання встановлено суботу та неділю.

Нагадаємо, що під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання мисливських собак чи інших ловчих звірів та птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Поділитись

Коментарі

Вгору