Юних черкащан запрошують стати учасниками Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

19 грудня 2017, 16:48

Найрозумніших та найталановитіших дітей запрошують взяти участь у здобутті Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», що святкуватиме у 2018 році свій 10-річний ювілей. Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших і найобдарованіших дітей України.

Для здобуття Премії «Диво-Дитина» запрошують дітей віком від 4 до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Номінації Премії.

1)    Найрозумніша дитина;

2)    Найспортивніша дитина;

3)    Найтворча дитина;

4)    Найдивовижніша дитина;

5)    Найгероїчніша дитина.

Прийом анкет учасників та інших документів до 15 березня щорічно.

За перемогу у Премії передбачено наступні призи та подарунки: звання та диплом фіналіста (ІІ та ІІІ місце) або переможця (І місце).

Премії, грошові премії та подарунки на суму не менше 2, 3 або 5 тисяч гривень за ІІІ, ІІ, І місце відповідно.

Зазначені грошові премії та подарунки не включають спеціальних подарунків від спонсорів, меценатів, членів журі та інших. Також переможці Премії будуть запрошені до співробітництва з зацікавленими організаціями та підприємствами (газети, журнали, телебачення та ін.)

Детальніше на сайті організатора Премії.

За повідомленням Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору