Юні черкаські каратисти здобули винагороди на чемпіонаті світу

26 листопада 2018, 10:12

У неділю, 25 листопада в м. Паневежис (Литва) відбувся 1ST WORLD CHAMPIONSHIP 2018 (Чемпіонат Світу) з традиційного карате, ініційований міжнародною організацією BUDO KARATE.

П'ять спортсменів Черкаської області разом з тренером ШТК "Окінава" В'ячеславом Соб'яніним вперше поїхали представляти Черкаси та Україну за 2 роки існування Школи карате "Окінава" на Дитячий Чемпіонат Світу з традиційного карате, вразили результатами - здобули 1 Золоту нагороду та 3 Бронзові медалі.

- Чернявський Олександр (ДЮСШ "Олімп" м. Сміла, тренер Ковбаса С.М.) став Чемпіоном Світу та виборов перше місце в програмі куміте.

- Максимейко Денис (ШТК "Окінава" м. Черкаси, тренери Соб'янін В.М. та Решетняк О.С.) став бронзовим призером Чемпіонату світу та виборов 3-те місце в програмі куміте.

- Івлєв Амір (ШТК "Окінава" м. Черкаси, тренери Соб'янін В.М. та Решетняк О.С.) став бронзовим призером Чемпіонату світу та виборов 3-те місце в програмі куміте.

- Павловська Валерія (ШТК "Окінава" м. Черкаси, тренери Соб'янін В.М. та Решетняк О.С.) стала бронзовим призером Чемпіонату світу та виборола 3-те місце в програмі куміте.

Наші хлопці, Чернявський Олександр та Івлєв Амір, зустрілися в піфіналі, що дало змогу отримати Чемпіонство та бронзову нагороду. Ще одній спортсменці ШТК "Окінава", Варченко Мирославі, не вистачило всього одного бою, щоб здобути нагороду.

За інформацією прес-служби школи карате "Окінава"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору