У Черкасах хочуть збільшити кількість тролейбусів на двох маршрутах

26 листопада 2018, 10:47

У Черкасах хочуть збільшити кількість тролейбусів на двох маршрутах

До міськради звернулися черкащани із проханням збільшити кількість тролейбусів на маршрутах №11 та №8. Вони просять додати транспортні засоби на маршрути хоча б у той час, коли люди їдуть на роботу та додому.

Таке звернення озвучила заступниця міського голови Людмила Бордунос на ранковій нараді в мерії.

- Люди хочуть користуватися тролейбусами, але їх немає, - зазначила Людмила Бордунос.

Натомість у КП «Черкасиелектротранс» зазначили, що цей рейс не буде самоокупним, адже він є скоріше соціальноважливим, оскільки там їздить більшість пільговиків.

Людмила Бордунос запевнила, що підприємство повинно заробляти і соціальні маршрути, на яких курсують 1-2 тролейбуси, – це лише навантаження на бюджет.

- Краще вдень зменшити кількість машин, а зранку та ввечері додати кілька тролейбусів, аби люди змогли дістатися на роботу і з роботи, - додала посадовець.

Заступник міського голови Ігор Волошин доручив вивчити це питання і знайти можливість збільшення кількості тролейбусів на 8 маршруті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

юзр :

Неужели дошло

Ніна Іванівна :

Тролейбус по одинадцятому маршруту буде самоокупним якщо його пустити в часи ПІК, коли люди їдуть на роботу. Тим більше, що № 12 курсує тільки влітку. Треба добавити хоча б один рейс вранці з кінцево їзупинки приблизно о 7.00 – 7.15.

В :

в 7-15 идет 11 по спецрейсу на Украину.

Вгору